Představení nového e-shopu

Rádi bychom Vás informovali, že v rámci zkvalitňování našich služeb, jsme zřídili nový e-shop s kompletním květinovým sortimentem. Obrovskou výhodou je doprava po Brně zdarma u objednávek nad 800 Kč. Nemusíte tak ztrácet čas návštěvou květinářství a můžete snadno objednat kytici přímo z pohodlí Vašeho domova. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a v případě Vašeho zájmu lze po telefonické či mailové domluvě složení i velikost kytic přizpůsobit k Vaší naprosté spokojenosti. 

Navštivte náš e-shop s dopravou zdarma! http://incana.cz/

Svatební kytice

Svatební kytice jsou naší doménou, ročně si od nás svoji vysněnou svatební kytici odnáší téměř  120 nevěst. Postupně jsme si vybudovali jedno z předních  míst na brněnském trhu s květinami hlavně co se týče vazby svatebních a dárkových kytic. Uznání zákazníků si získáváme díky netradičnímu způsobu vazby, používáním ne zcela běžných rostlinných materiálů a celkovému sladění.

Květiny Brno

prodejnaV naší prodejně najdete široký výběr řezaných,  umělých  a pokojových květin, skla a keramiky. Dárkovou kytici Vám uvážeme ke všem příležitostem od narozenin a svátků až po zásnuby a křtiny.  I na poslední rozloučení Vám nachystáme důstojnou smuteční kytici.  A kdo snad dává přednost květinám  umělým a z nich vyrobeným  dekoracím, určitě si u nás vyberete z velkého množství. Námi nabízené kytky jsou k nerozeznání od živých.  Ukázky naší práce naleznete ve fotogalerii.